22 квітня відбудеться конференція TEDx у KNEU

unnamed

TEDxKNEU повертається і вже 22 квітня Київський національний економічний університет чекає молодих людей зі всього міста в своїх стінах.

TEDx – це незалежна ліцензована локальна подія, що проводиться під егідою неприбуткової організації TED в локальних спільнотах по всьому світу.  Її місія — ділитися ідеями, що варті поширення.

Цьогорічний TEDxKNEU проходитиме під гаслом «Inside Out». Обмінюючись відкриттями та досвідом, невдачами та перемогами, які заховані всередині нас, ми переосмислюємо свою картину світу, а також знаходимо свою спільноту, яка окреслює нові горизонти для нашого розвитку. Inside Out — це час переосмислювати і втілювати, тому що  фундаментальні зміни відбуваються  зсередини нас, а вже тоді впливають на зовнішній світ.

Спікерами події будуть спеціалісти з різних сфер діяльності та захоплень. З їх іменами та темами виступів можна ознайомитися на сайті tedxkneu.org та на сторінках події в соціальних мережах.

Отже, ТEDxKNEU збере аудиторію молодих, цікавих та запалених людей, які зустрінуться у пошуку натхнення та однодумців, ідей та настрою, приємної атмосфери та незабутніх почуттів.

Стати учасником події можна, придбавши квиток за посиланням.

Дата: 22 квітня

Час: з 15:00

Місце: ЦКМ КНЕУ, вул. Дегтярівська, 49г

Вартість: 150-250 грн

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Нет комментариев

Ответ на комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: