ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ С

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ГЕПАТИТ С

Мероприятие завершено!!!

Запрошуємо на безкоштовну лекцію у рамках соціального проекту Преображаріуму і мережі медичних лабораторій Сінево “Що треба знати про гепатит С”.

Наша мета — розвиток культури здорового і усвідомленого ставлення до себе і свого тіла. Привернути увагу до епідемії гепатиту С в Україні, дати чіткі інструменти — як захистити себе та свою сім’ю від зараження вірусом у повсякденному житті.

Гепатолог Анна Заплотна: «За даними ВООЗ у світі понад 180 млн інфіковано гепатитом С. Від його наслідків помирає понад 350 тисяч осіб на рік. В Україні більше 5% населення інфіковано гепатитом С, що в абсолютних показниках складає більше 2 млн чоловік.”

Під час лекції ви дізнаєтесь про особливості обстеження — коли і як потрібно здавати аналізи, як підготуватися до цього та на що звертати увагу. Йтиметься і про те, як підтримати себе або близьку людину, коли дізнались про діагноз, а також про природу психосоматики цього захворювання.

Експерти:

Доктор Віта Галицька — керівник ендокринологічного та інфекційного напрямків медичної лабораторії Сінево.

Практичний психолог Марія Тищенко — сертифікований травмотрепапет, сексолог, арт-терапевт, консультант позитивної психотерапії. Співробітник Центру в справах сім’ї та жінок. Сертифікований фахівець в сфері психології сім’ї та сімейного насильства. Автор низки психотерапевтичних програм, розвиваючих тренінгів та статей.

Лекція відбудеться 17.07.2017 о 19:00

Вхід вільний

Реєстрація обов’язкова

Адреса: вул.Богдана Хмельницького, 17/52, БЦ Леонардо 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ