Що треба знати про гепатит С
Рекомендуемые

Що треба знати про гепатит С

Мероприятие завершено!!!

Гепатолог Анна Заплотна: «За даними ВООЗ у світі понад 180 млн інфіковано гепатитом С. Від його наслідків помирає понад 350 тисяч осіб на рік. В Україні більше 5% населення інфіковано гепатитом С, що в абсолютних показниках складає більше 2 млн чоловік.”

Преображаріум і мережа медичних лабораторій Сінево запускають соціальний проект “Що треба знати про гепатит С”.

Наша мета — розвиток культури здорового і усвідомленого ставлення до себе і свого тіла. Привернути увагу до епідемії гепатиту С в Україні, дати чіткі інструменти — як захистити себе та свою сім’ю від зараження вірусом у повсякденному житті.

Участь у проекті дає вичерпні, унікальні та перевірені знання про гепатит С від експертів-практиків: гепатолога, психолога, юриста.

Участь у проекті безкоштовна. Всі матеріали будуть у відкритому доступі.

Реєструйтеся, щоб отримати знижку на обстеження в Сінево. 

Зверніть увагу, що умови проекту не включають розшифровку ваших аналізів фахівцем.

Приєднатися до проекту ви можете в будь-який час.

Реєстрація

 

Що буде під час проекту?

Щотижня публікації освітніх статей на теми: що таке гепатит С, що треба знати про профілактику, діагностику. Чому гепатит С називають «тихим убивцею». Куди звертатися, якщо у вас чи ваших родичів виявили зараження, які гарантії від держави отримує хворий. Все про психологічну підтримку та про захист прав споживачів медичних послуг.

Кожну середу публікація відео із відповідями фахівців на запитання, котрі були поставлені протягом тижня під інформаційними статтями у рамках проекту на нашому сайті.

Також буде діяти відкрита група на Facebook, де учасники зможуть спілкуватися та слідкувати за оновленнями.

У фіналі проекту відбудеться безкоштовна освітня лекція з експертами «Що треба знати про гепатит С». Слідкуйте за анонсами на сайті. 

Дати проведення проекту: 12 квітня — 4 червня.

Експерти

Віта Галицька – керівник ендокринологічного та інфекційного напрямків лабораторної діагностики Сінево. Лікар-ендокринолог вищої категорії з 23-річним стажем практики. Автор статей з лабораторної діагностики, патології щитовидної та надниркової залоз. Протягом останніх трьох років займається розробкою алгоритмів лабораторного скрінінга, діагностики: ендокринних захворювань (цукрового діабету, предіабету, патології щитовидної, паращитовидних і наднадниркових залоз), інфекційних захворювань (гепатиту В і С).

Доктор Анна Заплотна — інфекціоніст і сертифікований гепатолог, доцент кафедри інфекційних хвороб. Останні 15 років активно займається лікуванням хронічних вірусних гепатитів та цирозів печінки, автор наукових статей і монографій, в тому числі зарубіжних. Також спеціалізується в діагностиці та лікуванні хвороби Лайма, нейроінфекцій, інших бактеріальних і паразитарних захворювань. Є експертом в області вакцинації.

Щорічно бере участь в роботі міжнародних форумів гепатологів і гастроентерологів, присвячених проблемам діагностики та лікуваняня хвороб печінки (EASL, InternationalLiverCongress, ParisHepatitisCongress).

Юрист Олена Беденко — фахівець у медичному праві. Спеціалізується у загальних питаннях медичного права, правах і обов’язках медичних працівників і пацієнтів, юридичному аспекті надання хірургічної та невідкладної допомоги населенню. 

Директор юридичної компанії «МедАдвокат», голова комітету з медичного права Асоціації правників України.

Практичний психолог Марія Тищенко — сертифікований травмотерапевт, сексолог, арт-терапевт, консультант позитивної психотерапії. Співробітник Центру в справах сім’ї та жінок. Сертифікований фахівець в сфері психології сім’ї та сімейного насильства. Автор низки психотерапевтичних програм, розвиваючих тренінгів та статей.

Реєстрація