Книга тижня: «Магія ранку»

Тепер я на власному прикладі точно знаю, як із найзатятішої “сови”, яка весь час переставляє дзвінок будильника ще на 10 хвилин, легко зробити людину, яка прокидається щоранку з легкістю і радістю дитини в очікуванні свята чи цікавих пригод. Ласкаво прошу до “Магії ранку” Хела Елрода!

1

Донедавна усі мої близькі чудово знали, що найлегший спосіб розбудити в мені звіра — це розбудити мене рано вранці. Після каторжних підйомів до школи о 7:30 слідували роки навчання в другу зміну в університеті і аспірантура із солодким сном до 10 години. Ті місяці недосипання, які пов’язані з першими трьома роками життя моєї доні я згадую з нервовою гикавкою. Звичайно, я вставала з ліжка при першій потребі, проводила всі необхідні ритуали, колискові співала, гралася і навіть згодом до садка її довозила. І все при здоровому глузді і пам’яті. АЛЕ! Ніхто і ніколи не бачив мене веселою, радісною і бадьорою приблизно до опівдня. Я завжди чудово усвідомлювала, що зла жінка в домі — це біда, але нічого з собою подіяти не вдавалося. Довгий сон — моє хоббі. 16142667_1319113521482775_5179415261243456263_n

Так було донедавна. Поки в instagram я не натрапила на фото книжки із назвою, яка мене байдужою вже не полишала. “Магія ранку”… Ох, ну якої магії можна очікувати від ранку? Ранок — він для найсолодшого сну! І мене охопила шалена цікавість. І як воно завжди буває, моя підсвідомість мене не обманула. Тепер я маю алгоритм магічного ранку, який генерує цілеспрямований, продуктивний та успішний день.

Тепер я усвідомлюю, наскільки недалекоглядно я довгі роки поспіль витрачала дорогоцінні ранкові хвилини на зайвий сон. Замість того, щоб використати їх на виховання в собі людини, здатної прожити таке екстраординарне і насичене життя, яке лише можна собі уявити. 

Хочете дізнатися, чим відрізняються ранки успішних людей від ранків пересічних осіб? Зустрічайте 6 “рятувальних кіл” магічного ранку:Тиша (5хв). Один із найкращих інструментів, який дозволяє миттєво зменшити стрес, одночасно підвищивши усвідомленість і досягнути ясності, що допоможе тримати фокус на найважливіших пріорітетах вашого життя. Медитація/Молитва/Роздуми/Глибоке дихання/Висловлення вдячності — обирайте собі найзвичніший метод.Афірмації (5хв) або позитивні твердження дозволяють проектувати, а згодом і розвивати той світогляд, який необхідний на перехід на наступний рівень в будь-якій сфері життя. “Я найвеличніший на всі часи!” — Мухамед Алі повторяв ці слова знову і знову, поки не став найвеличнішим. Візуалізація (5хв). Візуалізуючи те, що ви хочете отримати в житті, ви пробуджуєте свої емоції, що, в свою чергу, піднімає ваш дух і настрій і просто тягне в бік реалізації цих образів. Фізичні вправи (20хв). Ранкова зарядка допомагає нам прокинутися, проясняє розум, дозволяє підтримувати енергію тіла на більш високому рівні протягом всього дня.Читання. Тут коротко: виділяючи лише 20 хвилин щоранку на читання ви вже ніколи не будете скаржитися, що надто заняті для книжок.Писання/ Щоденник (5хв). Витягуючи власні думки з голови і викладаючи їх на папері у письмовій формі, ви отримуєте безцінний доступ до знань, які в іншому випадку ніколи би не отримали.

Знайдіть кілька годин на прочитання “Магії ранку” і виділяйте 60 хвилин на свій магічний ранок. Це дасть вам шалений поштовх до кардинальних змін у всьому вашому житті.“Цей момент має значення набагато більше за будь-який інший момент у житті, тому що саме те, що ви робите зараз і сьогодні, визначає, якою людиною ви стаєте.”

Леся Кияк-Редькович

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии (2)

Ответ на комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: